Obsluga klienta

Mostbet zapewnia kompleksowe wsparcie klientom za pośrednictwem wielokanałowej linii pomocy, czatu na żywo, e-maila i formularza kontaktowego. Profesjonalne doradztwo i szybka pomoc w rozwiązywaniu wszelkich problemów użytkowników.

Bukmacherska firma Mostbet konsultuje graczy na wiele sposobów, w tym przez wielokanałową gorącą linię, czat na żywo na oficjalnej stronie internetowej, e-mail i formularz kontaktowy. Pracownicy firmy starają się szybko rozwiązywać wszelkie problemy klientów.

Telefon gorącej linii BK Mostbet

Często klienci firmy mają różne pytania związane z opóźnieniami w wypłatach wygranych, błędnie rozliczonymi zakładami, ograniczeniami limitów zakładów i innymi. Możesz skontaktować się z pomocą techniczną Mostbet dzwoniąc pod numer 8 800 302 12 88. Połączenie w Europie jest bezpłatne. Można także wybrać numer +44 7441 44 7520. Na linii jest robot, który oferuje wybór jednej z opcji menu w celu uzyskania standardowych informacji na temat często zadawanych pytań.

Ponieważ centrum połączeń jest wielokanałowe, oczekiwanie na odpowiedź nie zajmuje dużo czasu. Jednakże, w niektórych przypadkach trzeba będzie poczekać na wolnego operatora do 2-3 minut.

Inne sposoby kontaktu

Do komunikacji z pomocą techniczną Mostbet gracze mogą korzystać nie tylko z telefonu, ale również z innych metod.

Online czat na stronie Mostbet

Aby wysłać zapytanie przez czat na żywo, wykonaj następujące kroki:

  1. Kliknij na przytwierdzony widget “Znamy sekret sukcesu!”, który znajduje się po prawej stronie na dole ekranu.
  2. Wpisz swoją wiadomość w otwartym oknie czatu.
  3. Podaj swoje imię (możesz także zostać poproszony o wprowadzenie e-maila, telefonu lub zalogowanie się przez konto w mediach społecznościowych).

Pracownicy firmy nawiązują kontakt w ciągu kilku sekund. Podczas rozmowy okno czatu można zminimalizować, aby przeglądać potrzebne informacje w linii lub w osobistym kabinie. Należy zauważyć, że w ten sposób mogą kontaktować się nie tylko zarejestrowani użytkownicy, ale również goście strony.

Jeśli masz pytania dotyczące poprawności rozliczenia zakładu lub transakcji płatniczych, przygotuj z góry niezbędne informacje: login, kupon zakładu itp. Zrzuty ekranu i skany dokumentów można wysyłać przez czat na żywo.

E-mail

Możesz również skontaktować się z działem wsparcia Mostbet za pomocą adresu e-mail [email protected]. Koniecznie podaj swój login w BK, to przyspieszy rozwiązanie problemu.

W kwestiach procedury identyfikacji danych osobowych napisz odpowiednie zapytanie na specjalny e-mail. Tutaj należy wysyłać elektroniczne kopie paszportu, kart bankowych i innych dokumentów, które zażąda konsultant. Zazwyczaj pracownicy firmy odpowiadają w ciągu dnia roboczego.

Messenger

Firma bukmacherska Mostbet na swojej stronie oferuje tylko jeden komunikator, przez który można skontaktować się z obsługą klienta firmy – Telegram: @mbpl_bot.

Modal top text
Modal bottom text
Modal button text
modal-decor
Rating:
5/5
Bonus powitalny 150% + 250 FS


© 2024 Waweledukacja.com. Wszelkie prawa zastrzeżone. Tylko dla osób powyżej 18 roku życia.